Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłaci

Czytaj więcej...

HR to ja

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, przy jakich większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które niejednokrotnie można zobaczyć w firmowych relacjach.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą należałoby poprawić, to z chęcią w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na jak najszerszym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  oraz optymalizuję procesy HR. Realizuję również gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:

Programy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Programy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Nasz zespół prowadzi kursy i programy egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na płynną aplikacje do anglojęzycznej placó

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Nasza agencja organizuje warsztaty i programy standaryzacyjne dla nastolatków relokujących się z rodzinami do USA lub Anglii. Pozwalaja one na szybką migrację do docelowej placówki edukacyjnej.

Aktualności

Aktualności

Początek Chorus / Grade 7 - Siódmy stopień Uczniowie klasy średniej choru nadal wykazują prawidłową kontrolę oddechu i prawidłową postawę śpiewu. Uczniowie śpiewają przypisaną część