Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłaci

Czytaj więcej...

HR to ja

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, przy jakich większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem swojej załogi czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to zaledwie niektóre grzechy, które niejednokrotnie można zobaczyć w firmowych relacjach.


Gdy stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą należałoby poprawić, to z chęcią w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na jak najszerszym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne doświadczenie, które udało mi się zdobyć. Udało mi się skończyć kierunek psychologiczny na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością psychologia pracy i organizacja. Przez kolejne lata w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa oraz technik negocjacyjnych.


Przez zdobyte doświadczenie mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem podczas realizacji zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Do moich klientów należą podmioty, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, to znaczy w procesach rekrutacji oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a poza tym treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi pełna poufność, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  oraz optymalizuję procesy HR. Realizuję również gry zespołowe dla pracowników, które dadzą nowe umiejętności równocześnie motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi:

Aktualności

Aktualności

Początek Chorus / Grade 7 - Siódmy stopień Uczniowie klasy średniej choru nadal wykazują prawidłową kontrolę oddechu i prawidłową postawę śpiewu. Uczniowie śpiewają przypisaną część

HR to ja

HR to ja

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, przy jakich większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem s

Szkolenia

Szkolenia

Z tej strony wita Państwa Natalia Oleksy. Razem z zespołem konsultantów organizujemy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , handlowe dla biznesmenów, a takż