Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłaci

Czytaj więcej...

Programy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi kursy i programy egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na płynną aplikacje do anglojęzycznej placówki akademickiej. Jak dotychczas organizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Formalna definicja programów nr K58/UK:

Poznawanie kursów z zakresu informatyki przedstawia swoim kursantom konceptualne podstawy informatyki poprzez eksplorację interakcji człowieka z komputerem, projektowania stron internetowych, programowania komputerowego, modelowania danych i robotyki. Chociaż Kursy te obejmują programowanie, nacisk kładziony jest na praktyki obliczeniowe związane z robieniem informatyki, a nie tylko wąski nacisk na kodowanie, składnię lub narzędzia. Szkolenia z zakresu informatyki uczą studentów obliczeniowych praktyk projektowania algorytmów, rozwiązywania problemów i programowania w kontekście, który jest istotny dla ich życia.

Charakterystyka programów nr O45/UK:

Seminaria w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach kar szkolą studentów w zrozumieniu i stosowaniu zasad i procedur niezbędnych w całym systemie wymiaru sprawiedliwości w Stanach Zjednoczonych. Tematy kursów są zróżnicowane i mogą obejmować między innymi strukturę, historię i filozofię federalnych, stanowych, okręgowych i gminnych systemów sądowych; proces nominacji sądowej; sekwencje zatrzymania do skazania; procedury laboratoryjne, sądowe i procesowe; okres próbny i zwolnienie warunkowe; państwowe i federalne zakłady poprawcze; oraz wzajemne powiązania systemowe z organami ścigania.

Formalna definicja kursów nr B45/UK:

Kursy dla kierowców w zakresie edukacji i pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z edukacją kierowców. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr O91/UK:

Kursy aplikacji baz danych zapewniają swoim kursantom zrozumienie rozwoju bazy danych, modelowania, projektowania i normalizacji. Warsztaty te zazwyczaj obejmują takie tematy jak instrukcje SELECT, definicja danych, manipulacja, języki kontrolne, rekordy i tabele. W ramach tych kursów studenci mogą korzystać z Oracle WebDB, SQL, PL / SQL, SPSS i SAS i mogą przygotować się do certyfikacji.

Opis kursów nr B59/USA:

Usługi terapeutyczne - niezależne studia, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zgłębianie tematów związanych z usługami terapeutycznymi. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja programów nr G56/USA:

Warsztaty Router Basics uczą uczniów o składnikach routera, instalacji i konfiguracji za pomocą przełączników routerów (np. CISCO) i IOS (Internetwork Operation System). Kursy te obejmują również takie tematy, jak protokół TCP / IP, adresowanie IP, koncepcje podsieci i rozwiązywanie problemów sieciowych.Tagi:

Programy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Programy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Nasz zespół prowadzi kursy i programy egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na płynną aplikacje do anglojęzycznej placó

Dofinansowanie dla biznesu na szkolenia

Dofinansowanie dla biznesu na szkolenia

Zestawienie projektów, które mają przyznaną subwencję w obecnym kwartale:Aplikacja mobilna spółki DOG PORTAL służąca do szkolenia psów towarzyszących umożliwiająca tworzenie indywidualny

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Nasza agencja organizuje warsztaty i programy standaryzacyjne dla nastolatków relokujących się z rodzinami do USA lub Anglii. Pozwalaja one na szybką migrację do docelowej placówki edukacyjnej.