Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłaci

Czytaj więcej...

Programy dla studentów – wyjazdy do Stanów

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi kursy i programy egzaminacyjne dla studentów przeprowadzających się do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na płynną aplikacje do anglojęzycznej placówki akademickiej. Jak dotychczas organizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Formalna definicja programów nr K58/UK:

Poznawanie kursów z zakresu informatyki przedstawia swoim kursantom konceptualne podstawy informatyki poprzez eksplorację interakcji człowieka z komputerem, projektowania stron internetowych, programowania komputerowego, modelowania danych i robotyki. Chociaż Kursy te obejmują programowanie, nacisk kładziony jest na praktyki obliczeniowe związane z robieniem informatyki, a nie tylko wąski nacisk na kodowanie, składnię lub narzędzia. Szkolenia z zakresu informatyki uczą studentów obliczeniowych praktyk projektowania algorytmów, rozwiązywania problemów i programowania w kontekście, który jest istotny dla ich życia.

Charakterystyka programów nr O45/UK:

Seminaria w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach kar szkolą studentów w zrozumieniu i stosowaniu zasad i procedur niezbędnych w całym systemie wymiaru sprawiedliwości w Stanach Zjednoczonych. Tematy kursów są zróżnicowane i mogą obejmować między innymi strukturę, historię i filozofię federalnych, stanowych, okręgowych i gminnych systemów sądowych; proces nominacji sądowej; sekwencje zatrzymania do skazania; procedury laboratoryjne, sądowe i procesowe; okres próbny i zwolnienie warunkowe; państwowe i federalne zakłady poprawcze; oraz wzajemne powiązania systemowe z organami ścigania.

Formalna definicja kursów nr B45/UK:

Kursy dla kierowców w zakresie edukacji i pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z edukacją kierowców. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Seminaria te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Charakterystyka programów nr O91/UK:

Kursy aplikacji baz danych zapewniają swoim kursantom zrozumienie rozwoju bazy danych, modelowania, projektowania i normalizacji. Warsztaty te zazwyczaj obejmują takie tematy jak instrukcje SELECT, definicja danych, manipulacja, języki kontrolne, rekordy i tabele. W ramach tych kursów studenci mogą korzystać z Oracle WebDB, SQL, PL / SQL, SPSS i SAS i mogą przygotować się do certyfikacji.

Opis kursów nr B59/USA:

Usługi terapeutyczne - niezależne studia, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają studentom zgłębianie tematów związanych z usługami terapeutycznymi. Niezależne studia mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej specjalizacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Formalna definicja programów nr G56/USA:

Warsztaty Router Basics uczą uczniów o składnikach routera, instalacji i konfiguracji za pomocą przełączników routerów (np. CISCO) i IOS (Internetwork Operation System). Kursy te obejmują również takie tematy, jak protokół TCP / IP, adresowanie IP, koncepcje podsieci i rozwiązywanie problemów sieciowych.Tagi:

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłaci

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Nasza agencja organizuje warsztaty i programy standaryzacyjne dla nastolatków relokujących się z rodzinami do USA lub Anglii. Pozwalaja one na szybką migrację do docelowej placówki edukacyjnej.

Szkolenia

Szkolenia

Z tej strony wita Państwa Natalia Oleksy. Razem z zespołem konsultantów organizujemy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , handlowe dla biznesmenów, a takż