Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla instytucji charytatywnych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za uczestnictwo w zajęciach nie zapłaci

Czytaj więcej...

Szkolenia

Data publikacji: 03.06.2018
Autor: admin

szkolenia menedżerskie, szkolenia ze sprzedaży, wyjazdy integracyjne, gry symulacyjneZ tej strony wita Państwa Natalia Oleksy. Razem z zespołem konsultantów organizujemy szkolenia biznesowe, spotkania menedżerskie , szkolenia specjalistyczne , handlowe dla biznesmenów, a także kursy weekendowe dla młodzieży . Nasze anglojęzyczne spotkania przygotują Ciebie i Twoich pracowników, lub dzieci na wyjazdy migracyjne poza granicami kraju.

Już w latach studenckich zaczęłam się interesować zagadnieniami wiążącymi się z HR, co pozwoliło mi dostać wymarzoną pracę w jednej z agencji działającej w branży doradztwa personalnego. Dalsze miejsca pracy to nowe doświadczenia, ale też kolejne szczeble w karierze zawodowej. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych miałam okazję się zajmować szukaniem pracowników na różnego rodzaju wakaty, a oprócz tego zarządzaniem programami motywacyjnymi. Obecnie nawiązałam współpracę z kilkoma uczelniami w charakterze eksperta HR.

Rozszerzając poprzez kursy i szkolenia posiadane umiejętności fachowe podjęłam kolejne wyzwania w szkole trenerów. Dzięki tej decyzji sama mogę teraz prowadzić szkolenia z mojej ulubionej dziedziny z zagadnień związanych z rekrutacją, uwzględniając w tym wszystkim tematykę związaną z prawem. Jednym z ciekawszych momentów podczas mojej kariery były zajęcia z zakresu employer brandingu, które prowadziłam przez okres dwóch lat dla słuchaczy Politechniki Krakowskiej. Na obecną chwilę pracuję jako wykładowca na kilku wyższych uczelniach.

Przy realizacji życiowych planów niezwykle jest przydatne uzyskane z takim trudem wykształcenie, skończyłam z wyróżnieniem Wydział Prawa na UW. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy może się chociaż trochę przydać podczas pracy zawodowej. Jak się jednak okazało wiedza, którą z takim trudem zdobyłam bywa bardzo pomocna, staram się również poświęcać wystarczająco dużo czasu na jej pogłębianie.

Z takich też powodów postanowiłam podjąć naukę na studiach doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie jestem na trzecim roku, i przymierzam się powoli do obrony doktorskiej pracy. Jestem pewna, że pozytywne ukończenie tego etapu nauki dostarczy mi naprawdę dużo interesujących możliwości.

Swoim wieloletnim doświadczeniem lubię się dzielić, biorąc aktywny udział w sympozjach i konferencjach. Od jakiegoś czasu zaczęłam współpracować z dużą ilością mediów, w których publikuję swoje artykuły na tematy najczęściej powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

No i wreszcie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Moi obaj chłopcy momentami są wprawdzie absorbujący, lecz przyglądanie się jak szybko wzrastają, jak cały czas się uczą coraz to nowych rzeczy i eksperymentują ze wszystkim, czym się da to coś wspaniałego. Na szczęście dałam radę pogodzić wychowanie dzieci z ciekawą pracą, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.


Tagi:

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Programy gimnazjalne – wyjazdy do Stanów

Nasza agencja organizuje warsztaty i programy standaryzacyjne dla nastolatków relokujących się z rodzinami do USA lub Anglii. Pozwalaja one na szybką migrację do docelowej placówki edukacyjnej.

Wolne miejsca na szkolenia i spotkania

Wolne miejsca na szkolenia i spotkania

Gorąco zapraszamy Wszystkich Pracowników, Handlowców do skorzystania z najbliższych kursów: Etykieta biznesowa i profesjonalizm - tryb uproszczony, hotel „Biały Orzeł” w Kowarach, trener

Wyjazdy i kongresy

Wyjazdy i kongresy

Szkolenia i panele badawcze Do tej pory wykładowcy z naszego zespołu uczestniczyli w następujących sympozjach, szkoleniach a także wyjazdach ogólnoświatowych: Elektronika, obwody i systemy (ICE